Zakupy na raty

Darmowa dostawa materaca

DARMOWA DOSTAWA

Bezpłatna dostawa na terenie całego kraju. Wysyłka materacy już w ciągu 2-4 dni roboczych. Wszystkie przesyłki ubezpieczamy na pełną kwotę.

Więcej

Kolekcje materacy

KOLEKCJE MATERACY

W naszym sklepie internetowym oferujemy materace dla każdego, bez względu na wiek oraz wagę. Sprawdź opisy naszych kolekcji i wybierz dla siebie najbardziej odpowiedni materac.

Więcej

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

W naszym sklepie internetowym dokonasz zakupów szybko i łatwo ale przede wszystkim w pełni bezpiecznie. Zapewniamy szereg instrumentów i zabezpieczeń aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Więcej

MATERACE WARSZAWA

sklep z materacami w warszawie

Informujemy, że nasz salon firmowy z materacami mieszczący się na ul. Plac Konstytucji 5 Warszawa - został zamknięty i w dniach ok. 1 września 2017r. zostanie ponownie otwarty w dzielnicy Bemowo - Wola Warszawa

ALVARE - Materace Warszawa

Infolinia: 222 40 11 22 handlowy@alvare.pl

Więcej

 

Kolekcja EUFORIA

najpopularniejsze materace w naszej ofercie, tanie materace, atrakcyjna cena i wysoka jakość

NAJPOPULARNIEJSZA W NASZEJ OFERCIE 

Kolekcja EUFORIA skierowana jest dla osób poszukujących materacy z najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Odznaczają się wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną. Materace zbudowane są na bazie 7 strefowych sprężyn kieszeniowych z dostępnymi piankami: elastyczna, memory, lateks oraz kokos. W materacach zastosowany został pokrowiec ECO100 z bawełną, odznaczający się optymalnymi (średnimi) wł antyalergicznymi.

 

 

Przejdź do oferty

Kolekcja PREMIUM

Kolekcja Premium posiada wysokie właściwości antyalergiczne

WYSOKIE WŁ ANTYALERGICZNE 

Kolekcja PREMIUM skierowana jest dla osób z wyższymi skłonnościami alergicznymi a w szczególności z problemami skórnymi oraz astmatycznymi. Materace zbudowane są na bazie 7 strefowych sprężyn kieszeniowych z dostępnymi piankami: elastyczna, memory oraz kokos. W materacach zastosowany został pokrowiec ALOE-VERA z bawełną, odznaczający się wysokimi wł. antyalergicznymi i antybakteryjnymi.

 

 

Przejdź do oferty

Kolekcja PRO SYSTEM

NAJLEPSZA Z NAJLEPSZYCH

Kolekcja PRO SYSTEM skierowana jest dla osób poszukujących materacy o najwyższym komforcie snu jak i również dla par z dużą różnicą wag. Odznaczają się najwyższymi wł. ortopedycznymi, rehabilitacyjnymi oraz antyalergicznymi. Nakładka memory doskonale zabezpiecza materac przed: pleśniami, grzybami, wilgocią i toksynami. Materace zbudowane są na bazie 7 strefowych sprężyn kieszeniowych z pianką elastyczną, kokosem oraz nakładką Memory. W materacach zastosowano pokrowiec ECO200 z bawełną, odznaczający się wysokimi wł antyalergicznymi. Nakładka MEMORY pozwala uzyskać łącznie aż
cztery różne twardości materaca !!

Przejdź do oferty

Kolekcja PERFEKT

NAJTRWALSZA I NAJMOCNIEJSZA

Kolekcja PERFEKT skierowana jest dla osób z bardzo wysoką wagą oraz dla par ze znaczną różnicą wag, gdzie przynajmniej jedna ze stron waży ponad 100kg. Odznaczają się najwyższą odpornością i wytrzymałością na odkształcenia oraz zapewniają wysoki komfort snu (niezależnie od wagi). Materace zbudowane są na bazie wzmocnionych, 1 strefowych, sprężyn kieszeniowych z dostępnymi piankami: elastyczna - wzmocniona, kokos oraz nakładka Memory. W materacach zastosowano pokrowiec ECO200 z bawełną, odznaczający się wysokimi wł antyalergicznymi. Materace PERFEKT dzięki najwyższej trwałości oraz wysokiego komfortu są idealną propozycją do hoteli i pensjonatów!!

Przejdź do oferty

Kolekcja VILIA

najpopularniejsze materace w naszej ofercie, tanie materace, atrakcyjna cena i wysoka jakość

DLA DZIECI I DO ŁÓŻEK PIĘTROWYCH 

Kolekcja VILIA skierowana jest dla dzieci i osób maksymalnie do 70kg. Odznaczają się niską ceną oraz elastycznym doborem grubości (w przedziale 9-16cm). Idealnie sprawdzają się w łóżkach piętrowych oraz jako materace okazjonalne (można je zwinąć i schować do szafy). Materace zbudowane są na bazie pianki elastycznej dostępnej piankami: memory i memory 7 stref. W materacach zastosowany został pokrowiec ECO100 z bawełną, odznaczający się optymalnymi (średnimi) wł antyalergicznymi.

Przejdź do oferty