Zakupy na raty

Darmowa dostawa materaca

DARMOWA DOSTAWA

Bezpłatna dostawa na terenie całego kraju. Wysyłka materacy już w ciągu 2-4 dni roboczych. Wszystkie przesyłki ubezpieczamy na pełną kwotę.

Więcej

Kolekcje materacy

KOLEKCJE MATERACY

W naszym sklepie internetowym oferujemy materace dla każdego, bez względu na wiek oraz wagę. Sprawdź opisy naszych kolekcji i wybierz dla siebie najbardziej odpowiedni materac.

Więcej

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

W naszym sklepie internetowym dokonasz zakupów szybko i łatwo ale przede wszystkim w pełni bezpiecznie. Zapewniamy szereg instrumentów i zabezpieczeń aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Więcej

MATERACE WARSZAWA

sklep z materacami w warszawie

Informujemy, że nasz salon firmowy z materacami mieszczący się na ul. Plac Konstytucji 5 Warszawa - został zamknięty i w dniach ok. 1 września 2017r. zostanie ponownie otwarty w dzielnicy Bemowo - Wola Warszawa

ALVARE - Materace Warszawa

Infolinia: 222 40 11 22 handlowy@alvare.pl

Więcej

BEZPIECZNE ZAKUPY 

materace-materac prosto z fabryki. Najlepsze ceny na materace kieszeniowe, lateksowe, memory

W naszym sklepie internetowym dokonasz zakupów szybko i łatwo ale przede wszystkim w pełni bezpiecznie. Zapewniamy szereg instrumentów i zabezpieczeń aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo podczas dokonywania zakupów. Wykorzystujemy najnowocześniejsze mechanizmy  ochrony danych osobowych jak i systemu bezpiecznych płatności. Produkty, które oferujemy pochodzą z Polskiej fabryki, tylko z najwyższej jakości krajowych surowców. Nasza firma istnieje na rynku od 2006r.

 

 • Program Ochrony Kupujących
 • Ubezpieczenie przesyłek
 • Bezpieczne płatności
 • Bezpieczna transmisja danych osobowych
 • Polska produkcja (krajowe surowce)
 • Zwrot produktu do 10 dni
 • Atesty i certyfikaty
 • Realizacja kontraktu dla GP Kancelarii PREZYDENTA RP
 • Od 2008 na ALLEGRO (100% pozytywnych komentarzy)
 • Certyfikat RZETELNA FIRMA
 • Wpis w CEIDG

BEZPIECZEŃSTWO

bezpieczne zakupy materacy przez internet

PROGRAM OCHRONY KUPUJĄCYCH
Program pozwala odzyskać 100% wpłaconej kwoty jeżeli: nie otrzymasz towaru lub otrzymasz przedmiot znacząco odbiegający od opisu na naszym sklepie internetowym. Z POK mogą skorzystać wszyscy użytkownicy sieci, którzy zapłacili za dany towar kontem PayU lub też zarejestrowali się na www.payu.pl. Usługa działa podobnie jak gwarancja POK na Allegro, Ceneo lub Istore. Program Ochrony Kupujących pozwala odzyskać nawet do 10 000 PLN!

 

zakup bezpiecznie materac za pośrednictwem payu

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
PayU to niekwestionowany numer 1 wśród systemów płatności internetowych w Polsce. Współpracujący z największymi serwisami na rynku tak jak np. dobrze znany serwis ALLEGRO. Płatności dokonasz w najprostszy, możliwy sposób: bez rejestrowania się, bez wypełniania formularzy i ciągłego podawania swoich danych.

 

materac można zwróć w 10 dni

ZWROT PRODUKTU
Masz prawo zwrócić lub wymienić produkt w przeciągu 10 dni kalendarzowych od daty wydania produktu - bez podawania przyczyny. Produkt mógł być rozpakowany ale nie uszkodzony (przed zwrotem należy go prawidłowo spakować). Koszt transportu zwracanego towaru pokrywa kupujący.

 

 
alvare wpis do ewidencji

WPIS CEIDG RP
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej, jest działającym od 1 lipca 2011 roku teleinformatycznym spisem przedsiębiorców. Portal nadzorowany jest przez Ministra Gospodarki i udostępnia wszelkie aktualne informacje dotyczące osób fizycznych wykonujących działalność gospodarczą na terenie Polski. Nie wychodząc z domu, przez Internet, możesz sprawdzić aktualny status naszej firmy: rok rozpoczęcia działalności, NIP, Regon... (Sprawdź)

 

alvare posiada certyfikat rzetelna firma

ZABEZPIECZENIE DANYCH OSOBOWYCH SSL
SSL jest to protokół, zapewniający pełną ochronę przesyłanych danych w zakresie: płatności, rejestracji konta, zamawianych usług, bezpiecznego logowania, jak również transakcji finansowych. Stosowanie certyfikatu SSL jest zalecane (ale nie konieczne) przez GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych).

 

ubezpieczenie materacy, darmowa dostawa materacy

UBEZPIECZENIE PRZESYŁEK
Wszystkie przesyłki ubezpieczamy na pełną kwotę. W momencie otrzymania przesyłki prosimy o dokładne sprawdzenie stanu przesyłki. W przypadku uszkodzonej przesyłki oferujemy trzy rozwiązania: 1. rezygnacja z towaru. 2. Odmówienia przyjęcia przesyłki - nasza firma natychmiastowo wyśle drugi produkt 3. Jeżeli uszkodzenie będzie dotyczyło tylko np zabrudzenia pokrowca w materacu, można przyjąć towar i spisać protokołu szkody z kurierem a nasza firma prześle nowy pokrowiec - GRATIS!.

 

NASZE ATUTY

Producent materacy. Produkcja polska

POLSKA PRODUKCJA
Nasze materace produkowane są w Polsce tylko z najwyższej jakości surowców i półproduktów pochodzących z Polski oraz z krajów Unii Europejskiej. Nie importujemy i nie sprzedajemy materacy ani surowców pochodzących z krajów azjatyckich.

 

alvare posiada certyfikat rzetelna firma

DBAMY ŚRODOWISKO
Dbając o naturalne środowisko, maksymalnie wykorzystujemy wszystkie surowce i półprodukty zapobiegając generowaniu odpadów. Dlatego, aby sprostać powyższym wymaganiom nasze materace mogą posiadać łączenia elementów wewnętrznych (pianek), które nie wpływają na jakość i trwałość materaca.

 

 
szybka realizacja i dostawa materacy

BEZPŁATNA DOSTAWA
Dokonaj płatności produkt za pomocą przelewu tradycyjnego lub kontem PayU, a zapewnimy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju. Dostawa gratis dotyczy, także zakupu towaru system ratalnym. Wysyłka już w ciągu 1-3 dni roboczych. Wszystkie przesyłki ubezpieczamy na pełną kwotę.

 

alvare posiada certyfikat rzetelna firma

ATESTY I CERTYFIKATY
Wyśmienite właściwości naszych surowców użytych do produkcji oraz zastosowanie najwyższych standardów potwierdzają otrzymane atesty na wybrane produkty i surowce: EuroLATEX ECO; PZH; CATAS; ISO; Oko Text Standard 100; TLS.

 

REFERENCJE

alvare posiada certykat rzetelna firma

RZETELNA FIRMA
Z przyjemnością informujemy, że od 2010r. uczestniczymy w programie Program Rzetelna Firma prowadzony jest pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę wyłącznie z uczciwymi i rzetelnymi firmami.

 

materace referencje

REALIZACJE
Z przyjemnością informujemy, że spośród wielu kontraktów zakończonych pełnym sukcesem, możemy się pochwalić również zrealizowanym kontraktem w 2010 dla: GP Kancelarii:
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

 
Alvare od 2008 nie przerwanie posiada standard allegro

STANDARD ALLEGRO
Już od 5 lat, jako jedni z nielicznych, jesteśmy nagradzani tylko pozytywnymi komentarzami, co potwierdza jakość Naszych produktów oraz profesjonalną obsługę. Komentarze: Pozytywne 100%; Negatywne i Neutralne 0%